کووید ۱۹یک روز نحس دیگر را در کهگیلویه و بویراحمد رقم زد/شمار فوت شدگان کرونایی از مرز ۱۰۰نفر گذشت
کووید ۱۹یک روز نحس دیگر را در کهگیلویه و بویراحمد رقم زد/شمار فوت شدگان کرونایی از مرز ۱۰۰نفر گذشت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه 3 هم استانی بر اثر ابتلا به کووید 19 جان خود را از دست داده اند که در مجموع، تعداد جان باختگان کرونا در استان به 101 نفر رسید.

به گزارش صبح دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه افزود: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۵۵۸۱ مورد گزارش شده است.

وی ادامه داد: هم اکنون ۲۷۹ بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۱۰ نفر مبتلای قطعی و ۲۲ نفر در بخش آی سی یو تحت درمان قرار دارند.

وی ابراز داشت: امروز نیز جواب ۲۸۲ نمونه از آزمایشگاه سلولی مولکولی یاسوج دریافت شد که درصد زیادی از مبتلایان به کووید ۱۹ در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و بهمئی بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اذعان داشت: متاسفانه سیر صعودی کرونا در استان ادامه داشته و روزانه در حال افزایش است.

وی یادآور شد: چنانچه این موج خطرناک ادامه داشته باشد تبعات جبران ناپذیری به جامعه وارد کرده و همه افراد را تحت شعاع خود قرار میدهد.

دکتر یزدانپناه خاطر نشان کرد: تردد و تعدد حضور مردم در بازار ها و مکان های عمومی نگران کننده بوده و ما را به پیک خطرناک بیماری نزدیک می‌کند.

رئیس‌ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تاکید همیشگی ما استفاده مداوم از ماسک در مکان های عمومی و ادارات و توجه ویژه به رعایت فاصله گذاری پویا و رعایت دستورالعمل های بهداشتیگزارش صبح دنا