پاداش خدمت و فوق العاده شغل از طریق فروش اموال منقول و غیر منقول دستگاه های دولتی پرداخت شود
پاداش خدمت و فوق العاده شغل از طریق فروش اموال منقول و غیر منقول دستگاه های دولتی پرداخت شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین ۹۰ میلیارد تومان برای پاداش خدمت و فوق ‌العاده شغل و دیگر موارد باید براساس ابلاغ بخشنامه کشوری، از طریق فروش اموال منقول و غیر منقول مازاد دستگاه های دولتی پرداخت شود

به گزارش پایگاه خبری صبح دنا به نقل از بازار، حسین کلانتری بعدازظهر یکشنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان در محل استانداری افزود: اجرای پروژه مولد سازی اموال دولت در استان، اولویت کاری دستگاه های اجرایی باشد.

وی با بیان اینکه مسئولان باید با مولد سازی اموال مازاد از فرسودگی این اموال جلوگیری کنند، اظهار داشت: مولد سازی اموال مازاد، مصوبه دولت و ابلاغ ریاست جمهوری بوده و باید انجام شود.

کلانتری تصریح کرد: تاکنون چهار هزار و ۲۶۰ ملک در استان ثبت شده و اقتصاد و دارایی استان باید، برای ۷۴۰ ملک باقی مانده اقدامات لازم را انجام دهد.

وی اظهار داشت: در یک سال اخیر در بحث مستندسازی اقدامات خوبی در استان انجام شده و برای طرح ‌های عمرانی و جهش تولید با هدف اشتغال زایی  با گشاده دستی وارد می شود و می‌ خواهد که مشکلات را حل کند.

استاندار افزود: در استان ما نیز اموال بسیاری بلااستفاده مانده که ممکن است به مرور زمان فرسوده شود.

وی تصریح کرد: برخی از مدیران تمایلی به مولد سازی اموال مازاد ندارند و مدیران دستگاه ها باید جسور باشند و بدانند عدم استفاده از این اموال فقط یک هزینه اضافی برای دولت است.