مردم در فضای مجازی انزجار خود را از رژیم اشغالگر صهیونیستی اعلام کنند
مردم در فضای مجازی انزجار خود را از رژیم اشغالگر صهیونیستی اعلام کنند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می رود قشرهای مختلف مردم در بستر فضای مجازی و همینطور در بستر فضای حقیقی البته با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی حضور پیدا کنند تا بار دیگر شاهد نفرت عمومی و همه جانبه از جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی باشیم.

به گزارش پایاه خبری صبح دنا به نقل از ایسنا/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می رود قشرهای مختلف مردم در بستر فضای مجازی و همینطور در بستر فضای حقیقی البته با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی حضور پیدا کنند تا بار دیگر شاهد نفرت عمومی و همه جانبه از جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین “سیروس حکمتی نیک” افزود: در بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران بنا به تدبیر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت علنی با تاسیس یک رژیم جعلی و ساختگی به نام اسرائیل در منطقه غرب آسیا و خاورمیانه، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس نامگذاری شده است.
وی اظهار کرد: از آن زمان تاکنون و در آینده همه نیروهای انقلابی، جبهه مقاومت، جنبش های آزادی خواه در سراسر جهان وظیفه دارند در روز قدس نفرت و انزجار عمومی خود را از جنایت سبوعانه و وحشیانه رژیم تصنعی، نامشروع، ساختگی، جعلی و غیر قانونی اسرائیل اعلام بدارند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه روز قدس فراموش نشدنی است، تصریح کرد: انتظار می رود امسال نیز با توجه به وضعیت کرونایی حاکم برجامعه همه دوستدران نظام اسلامی و دوستان مردم مظلوم فلسطین و همه کسانی که دغدغه حاکمیت دین را دارند و دل در گرو آزاد سازی قدس شریف دارند در بستر فضای مجازی و همینطور در بستر فضای حقیقی البته با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی حضور پیدا کنند تا بار دیگر شاهد نفرت عمومی و همه جانبه از جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی باشیم.
حکمتی نیک از قشرهای مختلف مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا با حضور در فضای مجازی به پویش های مردمی علیه جنایات اسرائیل بپیوندند و در مراسم های روز قدس که به صورت حداقلی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود شرکت کنند.

  • منبع خبر : ایسنا