امکان ثبت‌نام دانشجویان با پرداخت یک سوم شهریه ثابت
امکان ثبت‌نام دانشجویان با پرداخت یک سوم شهریه ثابت
دانشگاه پیام نور در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم مساعدت با مردم در شرایط فعلی و همچنین رسالت اجتماعی خود، شرایطی را فراهم کرده که دانشجویان با پرداخت تنها یک سوم شهریه ثابت امکان انتخاب واحد داشته باشند.

حسن علیزاده، معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با بیان این مطلب افزود: کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور که به هر دلیل مراحل ثبت‌نام آنها نیمه تمام مانده است، می توانند با ارتباط با کارشناسان آموزش و پرداخت یک سوم شهریه ثابت، نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام و انتخاب واحد خود اقدام کنند.

دکتر علیزاده به خدمات دانشگاه پیام نور در دوران شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا، دانشگاه پیام نور علاوه بر ارائه خدمات آموزشی و همچنین دسترسی به منابع درسی به صورت الکترونیکی، رفع دغدغه مالی و پرداخت شهریه دانشجویان را نیز رسالت اجتماعی خود می‌‌داند.

وی با عنوان اینکه میزان شهریه دانشگاه پیام نور به نسبت دیگر دانشگاه‌های شهریه‌بگیر بسیار پایین‌تر است، به تسهیلات بانکی ویژه شهریه این دانشگاه اشاره کرد و یادآور شد: علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویی، دانشگاه با انعقاد تفاهم‌نامه با ۳بانک عامل تسهیلات بانکی بسیار خوبی برای دانشجویان فراهم کرده تا دانشجویان دغدغه تامین شهریه خود را نداشته باشند.

علیزاده اضافه کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه دانشجویان می‌توانند تسهیلات با کارمزد ۱/۴ درصد دریافت کنند.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور می‌توانند برای کل مقطع تحصیلی تسهیلات با پایین‌ترین کارمزد تسهیلات بانکی کشور دریافت کنند، خاطرنشان کرد: دانشجویان فرصت دارند تا پایان تحصیل، اقساط وام بانکی خود را پرداخت کنند و هدف اصلی دانشگاه پیام‌نور این است که هیچ دانشجویی به خاطر مشکل مالی از تحصیل محروم نماند.

علیزاده تصریح کرد: علاوه بر این بانک‌ها، بنیاد علوی، بنیاد حامیان تحصیلی نیز خدمات برای دانشجویان ارائه می‌کند و دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز از پرداخت شهریه معاف هستنند.

وی افزود: امید که این خدمات بتواند با تامین سلامت دانشجویان، شرایط تحصیلی آسان و بی دغدغه را در نیمسال تحصیلی جاری فراهم کند.