داغ حاج قاسم کم کم به چله می رسد/ داغی که هنوز تازه است
داغ حاج قاسم کم کم به چله می رسد/ داغی که هنوز تازه است
سخنگوی سپاه پاسداران:اربعین سردار سرافراز شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت را تشریح کرد و گفت: مراسم چهلم شهادت سردار سلیمانی در تهران ۲۴ بهمن، در کرمان ۲۷ بهمن و دیگر استان‌های کشور بین ۲۴ تا ۲۷ بهمن‌ماه برگزار می‌شود

خراسان نوشت: داغ فقدان حاج قاسم سلیمانی که مجاهدت هایش در مرزهای جنوبی و غربی در دوران دفاع مقدس و نیز رشادت هایش در سوریه و عراق برای ملت ایران و دیگر ملت های منطقه امنیت و آرامش به ارمغان آورد و شجره خبیثه داعش را نابود کرد، کم کم به چهلمین روز می رسد.

شامگاه ۲۲ بهمن دقیقا ۴۰ روز از ترور این سردار آسمانی و نیز ابومهدی مهندس و دیگر شهدای مقاومت توسط ارتش آمریکا و به دستور مستقیم دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور می گذرد. داغی که بیش از ۵۰ میلیون نفر را در ایران و میلیون ها نفر را در کشورهای منطقه به خیابان ها کشاند تا در عزای این فرمانده شجاع و عامل امنیت منطقه، فریاد اخراج آمریکا از منطقه را سردهند. داغی که هنوز تازه است و خیلی ها را به تکاپو برای برپایی مراسم چهلم این شهدا واداشته است.

در همین زمینه سخنگوی سپاه پاسداران آیین‌های گرامی داشت اربعین سردار سرافراز شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت را تشریح کرد و گفت: مراسم چهلم شهادت سردار سلیمانی در تهران ۲۴ بهمن، در کرمان ۲۷ بهمن و دیگر استان‌های کشور بین ۲۴ تا ۲۷ بهمن‌ماه برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا، در آستانه فرارسیدن اربعین شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در جنایت تروریستی رژیم متجاوز آمریکا در بغداد، سردار رمضان شریف افزود: ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی علاوه بر تکریم و تجلیل از شخصیت و نقش آفرینی‌های ماندگار، امنیت‌آفرین و درس‌آموز سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی حماسی و بزرگ ۲۲ بهمن ماه ۹۸ در آیین‌های ویژه چهلمین روز شهادت آن سردار آسمانی و پرافتخار در تهران و دیگر شهرهای کشور شرکت و یاد، خاطره و آرمان‌های بلند وی را گرامی خواهند داشت.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های به عمل آمده مراسم چهلم شهید قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش در تهران در روز پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه پس از نماز مغرب و عشاء با حضور اقشار و آحاد مختلف مردم در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.